(+420) 511 156 305 info@cajku.cz

TRANSAKČNÍ PORADENSTVÍ

V průběhu podnikání nastávají situace, kdy dochází k přeměnám společností. Jedná se o specifický proces, který je ze své povahy citlivý a měl by tak být profesionálně řízen, aby se předešlo jakýmkoliv komplikacím pro kteréhokoliv z účastníků.

Mezi naše klíčové aktivity patří především:

  • Vyhledávání investorů, obchodních partnerů či investičních příležitostí.
  • Poskytujeme kompletní řízení v prodejním procesu, radíme při optimálním strukturování transakcí a poskytujeme asistenci při vyjednávání podmínek smluvní dokumentace.
  • Provádíme finanční due diligence společností, které Vám poskytne potřebné informace o případné transakci, vhodnosti její ceny a identifikuje případná rizika.
  • Připravujeme data room obsahující potřebné informace o společnosti a zajišťujeme veškerou nezbytnou komunikaci s případnými zájemci.

Naše společnost poskytuje oborné poradenství v procesu fúzí, akvizic a divestic. Námi poskytované kvalifikované služby napomáhají úspěšné realizaci transakcí.

V oblasti transakcí nabízíme našim klientům široké spektrum služeb. Jedná se zejména o vyhledávání potenciálních investorů či investičních příležitostí, dále pak o asistenci v průběhu prodejního procesu včetně strukturování transakcí, přípravy potřebné dokumentace a vyjednávání o podobně kupní smlouvy.

Investorům poskytujeme také služby finančního due diligence, které prověří spolehlivost finančních informací, ověříme obchodní plán společnosti i tvorbu jednotlivých výkonových ukazatelů. Důsledně provedená komplexní analýza má pro kupujícího i pro prodávajícího zásadní význam, ovlivňuje také cenu transakce a předchází případným neočekávaným výdajům spojeným s akvizicemi.

Změnami kapitálových a vlastnických struktur může úspěšně docházet k rozšiřování trhu, reorganizacím, změnám právnických forem či k převodům jmění. Díky našim službám maximalizují klienti své výnosy z takových transakcí.

\

Vyhledáme pro Vás vhodnou akvizici či pomůžeme najít strategického partnera

w

Poskytneme Vám asistenci v celém procesu M&A

i

Provedeme hloubkovou prověrku (due diligence) společnosti a identifikujeme rizika transakcí

Pomůžeme Vám optimálně strukturovat celou transakci

MÁTE ZÁJEM O SPOLUPRÁCI? KONTAKTUJTE NÁS!

CAJKU Česká republika, s.r.o.

Sídlo firmy:
TITC – Technology Innovation Transfer Chamber
Purkyňova 648/125
Brno – Medlánky 612 00

 

Email: info@cajku.cz
Telefon: (+420) 511 156 308

Identifikační údaje
IČ: 29354820, DIČ: CZ29354820
Spisová značka: C 74759 vedená u Krajského soudu v Brně
Datová schránka: niecuky

11 + 15 =